Ülker Sports Arena Yol Tarifi ve Nasıl Gidilir ?

Sponsorlu Bağlantılar

Ülker Sports Arena Yol Tarifi ve Nasıl Gidilir ?

Ülker Sports Arena’ya nasıl gidilir ? Ülker Sports Arena otoparkı var mı ? Ülker Sports Arena yol tarifi ve Ülker Sports Arena hakkında kısa bilgiye yazımızın devamından ulaşabilirsiniz. Ülker Sports Arena hakkında kısa bilgi verelim.

Ülker Sports Arena, Fenerbahçe Uluslararası spor kompleksi 15 bin kişilik bir kapasiteye sahip. Gerek loca özellikleri gerekse vip özellikleri ile güzel bir spor kompleksi. Sadece Basketbol maçlarının izlenmediği bu salonda dünyaca ünlü yıldızların sahnelerini sergiledikleri mekan olarak ta kullanıyor. 

2008 yılında Yıldız Holding sponsorluğu ile yapımına başlanmıştı. Ülker Sports Arena‘nın toplam inşaat alanı 67 bin m2 dir. Salonun içerisine girdiğinizde ise yükseklik 28 metre dir. Giriş yapılan alanların geniş ve büyük olması dünya çapında yapılacak olan gösterilerin vb durumların burada yapılmasına olanak sağlamakta. Mekan da 5 adet küçük ve 6 adet büyük soyunma odası bulunuyor.

Ülker Sports Arena’da 44 adet loca bulunmakta bunun yanında salonu gören bir restoran , yiyecek ve içecek yerleri ve 2500 kişilik bir küçük salonu bulunuyor.

Salon Türkiye’de tek. Bu konuya da biraz açıklık getirelim. En küçük detayına kadar düşünülüp yapıldığı için bu durum söz konusu. 360 derece led kuşağı, reklam yerleştirme alanları büyük bir iletişim alanı sunuyor ve Avrupa’da en büyük olma özelliği taşıyacak olan 28 tonluk bir skorbordu bulunuyor.

Bu salonda “basketbol maçları hariç gösteriler ve konserlerde oluyor” demiştik. Biraz da bu konuya değinelim.

Ülker Sports Arena Mekanında Konserler Ne zaman oluyor ve Ülker Sports Arena mekanında  konserler hangi günler ?

Salonun uygunluğuna göre mekanda büyük organizasyonlara yer veriliyor. Dünyaca ünlü yıldızları ağırlıyor. 

Ülker Sports Arena Oturma Planı Nasıl ?

ulker-sports-arena-mekani-resim

Ülker Sports Arena ulaşım nasıl ? Mekana nasıl gidebilirim ?

Ülker Sports Arena’ya kendi aracınızla gelmek için boğaz köprüsü, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Bostancı istikameti ile geliş yapabilirsiniz.

Boğaz köprüsü için, köprüyü geçtikten sonra İzmit-Ankara çıkışını takip ediniz. Yol üzerinde sağdaki ilk çıkış Ataşehir çıkışıdır. Bu yola girdiğinizde ilk sağa dönün ve ışıklara geldiğinizde sola dönün, 100 metre devam ettikten sonra tekrar sola karşınıza çıkacak ilk kavşaktan değil 2. kavşaktan ağa dönün, 50 metre gittikten sonra mekanı göreceksiniz.

Fatih Sultan Mehmet köprüsü için, köprüyü geçtinten sonra 4. Çamlıca-boğaz köprüsü çıkışından çıkınız. Yol üzerinde sağdaki ilk ayrım Ataşehir- Yeni Sahra çıkışıdır. Bu yol üzerinden devam ettiğinizde ikinci kavşağı geçtikten sonra 50 metre gittikten sonra mekanı göreceksinizdir.

Bostancı istikametinden gelmek için, Kozyatağı yan yoldan Carrfour’un arkasına geldiğiniz de Ataşehir tabelasını takip ediniz. Karşınıza çıkacak olan ilk ışıklardan sola dönün ve köprünün altından geçiniz. Köprü altından geçtikten sonra sağdaki yol ayrımından devam ediniz. 100 metre gittikten sonra karşınıza Ülker Sports Arena çıkacaktır.

Mekan’a ayrıca otobüs ve metro ile de ulaşabilirsiniz.

Metro için, Kadıköy-Kartal metrosunu kullanarak mekana gidebilirsiniz.

Otobüs ile, Kadıköy’den kalkan 8A, 8M ve 13 veya Üsküdar dan kalkan 16M numaralı otobüsler ile gelebilirsiniz.Yeni Sahra durağından geçen 8 A numaralı otobüs de mekana gelmektedir.

Ülker Sports Arena Adres bilgileri neler ? Ülker Sports Arena Telefon numarası kaç ?

Barbaros Mh. Ihlamur Sk.  Batı Ataşehir / İSTANBUL  (34758)

Tel : 0 (216) 687 21 00 Fax : 0 (216) 687 21 01

Ülker Sports Arena Maps üzerinden yol Tarifi

No comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

UYARI:Yorum yaparken Dikkat edilmesi gerekenler;

  • "Ülker Sports Arena Yol Tarifi ve Nasıl Gidilir ?" konusuna yaptığınız yorumlar Yönetici onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.
  • Globalgundem.com'a yapacağınız bütün yorumlardan yorumun yazarı yani yorumu yapan kişi sorumludur.
  • Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler; T.C Anayasası'na aykırı yazılar ,Bir kuruluş veya kişiye karşı yapılan hakaretli yorumlar, konusu suç teşkil eden yazılar vs. tarzda yazılar yazmak kesinlikle yasaktır. (bu tür yorum yapanların www.globalgundem.com ile alakası yoktur.)
  • "Ülker Sports Arena Yol Tarifi ve Nasıl Gidilir ?" Konusunda Telif haklarını ihlal eden bir konu içeriyorsa burayı tıklayarak bize bildiriniz.
  • (*) Bu alanların doldurulması zorunludur.
  • Globalgundem.com Tüm Haklarını Saklı tutar.