Silkroad Senior General Görevi

Sponsorlu Bağlantılar

Silkroad Senior General Görevi

Silkroad oyunundaki Çin charların Senior General görevi. Silkroad Senior General görevi resimli anlatımı ile birlikte görevinizi yerine getirebilirsiniz. Bu görev sizin için çok kolay olmayacak o yüzden biraz sabır ve istikrarlı olmak gerekiyor. Yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

 

Görev 1: General Sonhyeon‘den görevi aldıktan sonra Alexandira’daki Vali Senmute‘ye görevi teslim ediyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Görev 2: Vali Senmute ile tekrardan görüşüp 2. görevi alıyoruz. Vali Senmute’de bizi Doktor Renenutet‘e gönderiyor. Doktor Renenutet‘e görevi teslim ediyoruz. Artık geriye kalan görevlerimizi Doktor Renenutet‘den alacağız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Görev 3: Doktor’a Valinin görevini teslim ettikten sonra. Tekrar Doktorla görüşüp 3. görevi alıyoruz. (Alt Resimdeki görev ) Evet arkadaşlar bundan sonraki görevlerin hepsi Doktordan alacağız ve görevi Doktora teslim edeceğiz ve Görevlerin hepsinde TEMPLE’de ORTA kata gireceğiz yani 2. seçenek. (Templede 2. orta kata girebilmek için ilk olarak alt kat görevlerini bitirmek gerekmektedir. Aksi takdirde baron görevi için orta kata giriş yapamazsınız.)

 

 

 

 

 

 

 

 Görev 4 : 3. Görevi Doktor’a teslim ettikten sonra yine Doktordan 4. görevi alıyoruz. (Alt Resimdeki görev )

 

 

 

 

 

 

 

 

Görev 5 : 4. Görevi Doktor’a teslim ettikten sonra yine Doktordan 5. görevi alıyoruz. (Alt Resimdeki görev )

 

 

 

 

 

 

 

Görev 6 : 5. Görevi Doktor’a teslim ettikten sonra yine Doktordan 6. görevi alıyoruz. (Alt Resimdeki görev )

 

 

 

 

 

 

 

Görev 7 : 6. Görevi Doktor’a teslim ettikten sonra yine Doktordan 7. görevi alıyoruz. (Alt Resimdeki görev )

 

 

 

 

 

 

 

 

Görev 8 : 7. Görevi Doktor’a teslim ettikten sonra yine Doktordan 8. görevi alıyoruz. (Alt Resimdeki görev.)

 

 

 

 

 

 

 

Görev 9 : 8. Görevi Doktor’a teslim ettikten sonra yine Doktordan 9. görevi alıyoruz.(Alt Resimdeki görev Resimde 100 yazıyor görevdede 100 yazıyor ama 50 tanesi yeterli oluyor.)

 

 

 

 

 

 

 

 

İşte Senior General görevinin en zor görevi. Templedeki Uniqelerden düşecek 50 tane kalp toplamak. (kalp yazıyor ama size yumurta toplatıyor yanlış sanıp silmeyiniz.) Bu görevi yapmak için günlük hiç üşenmeden Templeye girmek zorundasınız. Ayrıca çabuk bir şekilde yapmak istiyorsanız bu görevi parti’de sadece sizin görevinizin olması gerek. Bunun nedeni ise içeriye girdiğinizde 5 tane uniqe kesiyorsunuz ve Premium Plus’ınız yok ise günlük Maksimum 2 kere görev yapmak için içeri girebiliyorsunuz. Bu da demek oluyor ki sadece sizin göreviniz olursa günlük 10 tane toplayabilirsiniz.Eğer Premium Plus’ınız varsa bu görevi yapmak için 5 kere içeri girebiliyorsunuz. Eğer sizinle birlikte içeri 5 kere girecek parti kurabilirseniz peşpeşe girerek günde 25 yumurta toplayarak 2 günde görevi bitirebilirsiniz. (Sadece sizde premium plus olması diğer arkadaşlarınızın içeriye girme sınırını değiştirmeyecektir. Arkadaşlarınızda premium plus yok ise onlar içeri maksimum 2 kere girebileceklerdir. Siz görevinize devam etmek isterseniz başka kişilerle parti kurarak göreve girebilirsiniz.)

Görev 10: 9. görevdeki 50 adet uniqe kalbini topladıktan sonra Doktor’a teslim ediyoruz ve Doktor’dan 10. görevi alıp General Sonhyeon‘e görevi teslim ediyoruz.

İşte Bu görevide General Sonhyeon‘e verdiğimizde oda bize SENİOR GENERAL rütbemizi veriyor.

Geçmiş olsun artık SENİOR GENERAL oldunuz !!!

NOT: Bu yazımızı sitenizde paylaştığınızda Alıntı yazısı yerine www.globalgundem.com adresinden Silkroad Senior General Görevi adlı yazısından alıntı yapılmıştır.”  ibaresi eklenmesi önemle rica olunur.

4 Comments. Leave new

en başta General Sonhyeon dan görev aldıktan sonra demişsin ne 8 tane görev var hangisini alıcamızı yassaydın bari …

Cevapla

kardeşim … ben templeye giremıyorum templeye nerden gırıyoruz gıremıyorum…s

Cevapla

Ben templeye gidemıyorum sen solesene bana nasıl gıtcem :S:

Cevapla
senior general
11 Ocak, 2014 18:34

TEmpleden bahsediliyor hangi templedir bu

Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

UYARI:Yorum yaparken Dikkat edilmesi gerekenler;

  • "Silkroad Senior General Görevi" konusuna yaptığınız yorumlar Yönetici onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.
  • Globalgundem.com'a yapacağınız bütün yorumlardan yorumun yazarı yani yorumu yapan kişi sorumludur.
  • Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler; T.C Anayasası'na aykırı yazılar ,Bir kuruluş veya kişiye karşı yapılan hakaretli yorumlar, konusu suç teşkil eden yazılar vs. tarzda yazılar yazmak kesinlikle yasaktır. (bu tür yorum yapanların www.globalgundem.com ile alakası yoktur.)
  • "Silkroad Senior General Görevi" Konusunda Telif haklarını ihlal eden bir konu içeriyorsa burayı tıklayarak bize bildiriniz.
  • (*) Bu alanların doldurulması zorunludur.
  • Globalgundem.com Tüm Haklarını Saklı tutar.