Silkroad Baron Görevi

Global Gündem
Sponsorlu Bağlantılar

Silkroad Baron Görevi

Silkroad oyunundaki avrupa charların Baron görevi. Silkroad Baron görevi resimli anlatımı ile birlikte görevinizi yerine getirebilirsiniz. Bu görev sizin için çok kolay olmayacak o yüzden biraz sabır ve istikrarlı olmak gerekiyor. Yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

 

Görev 1: Constantinople‘den General Ratchen‘den görevi aldıktan sonra Alexandira‘daki Vali Senmute‘ye görevi teslim ediyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Görev 2: Vali Senmute ile tekrardan görüşüp 2. görevi alıyoruz. Vali Senmute’de bizi Doktor Renenutet‘e gönderiyor. Doktor Renenutet‘e görevi teslim ediyoruz. Artık geriye kalan görevlerimizi Doktor Renenutet‘den alacağız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Görev 3: Doktor’a Valinin görevini teslim ettikten sonra. Tekrar Doktorla görüşüp 3. görevi alıyoruz. (Alt Resimdeki görev ) Evet arkadaşlar bundan sonraki görevlerin hepsi Doktordan alacağız ve görevi Doktora teslim edeceğiz ve Görevlerin hepsinde TEMPLE’de ORTA kata gireceğiz yani 2. seçenek. (Templede 2. orta kata girebilmek için ilk olarak alt kat görevlerini bitirmek gerekmektedir. Aksi takdirde baron görevi için orta kata giriş yapamazsınız.)

 

 

 

 

 

 

 

Görev 4 : 3. Görevi Doktor’a teslim ettikten sonra yine Doktordan 4. görevi alıyoruz. (Alt Resimdeki görev )

 

 

 

 

 

 

 

 

Görev 5 : 4. Görevi Doktor’a teslim ettikten sonra yine Doktordan 5. görevi alıyoruz. (Alt Resimdeki görev )

 

 

 

 

 

 

 

Görev 6 : 5. Görevi Doktor’a teslim ettikten sonra yine Doktordan 6. görevi alıyoruz. (Alt Resimdeki görev )

 

 

 

 

 

 

 

Görev 7 : 6. Görevi Doktor’a teslim ettikten sonra yine Doktordan 7. görevi alıyoruz. (Alt Resimdeki görev )

 

 

 

 

 

 

 

Görev 8 : 7. Görevi Doktor’a teslim ettikten sonra yine Doktordan 8. görevi alıyoruz. (Alt Resimdeki görev.)

 

 

 

 

 

 

 

Görev 9 : 8. Görevi Doktor’a teslim ettikten sonra yine Doktordan 9. görevi alıyoruz.(Alt Resimdeki görev Resimde 100 yazıyor görevdede 100 yazıyor ama 50 tanesi yeterli oluyor.)

 

 

 

 

 

 

 

İşte baron görevinin en zor görevi. Templedeki Uniqelerden düşecek 50 tane kalp toplamak. (kalp yazıyor ama size yumurta toplatıyor yanlış sanıp silmeyiniz.) Bu görevi yapmak için günlük hiç üşenmeden Templeye girmek zorundasınız. Ayrıca çabuk bir şekilde yapmak istiyorsanız bu görevi parti’de sadece sizin görevinizin olması gerek. Bunun nedeni ise içeriye girdiğinizde 5 tane uniqe kesiyorsunuz ve Premium Plus’ınız yok ise günlük Maksimum 2 kere görev yapmak için içeri girebiliyorsunuz. Bu da demek oluyor ki sadece sizin göreviniz olursa günlük 10 tane toplayabilirsiniz.Eğer Premium Plus’ınız varsa bu görevi yapmak için 5 kere içeri girebiliyorsunuz. Eğer sizinle birlikte içeri 5 kere girecek parti kurabilirseniz peşpeşe girerek günde 25 yumurta toplayarak 2 günde görevi bitirebilirsiniz. (Sadece sizde premium plus olması diğer arkadaşlarınızın içeriye girme sınırını değiştirmeyecektir. Arkadaşlarınızda premium plus yok ise onlar içeri maksimum 2 kere girebileceklerdir. Siz görevinize devam etmek isterseniz başka kişilerle parti kurarak göreve girebilirsiniz.)

Görev 10: 9. görevdeki 50 adet uniqe kalbini topladıktan sonra Doktor’a teslim ediyoruz ve Doktor’dan 10. görevi alıp Constantinople’deki General Ratchen‘e görevi teslim ediyoruz. (Alt Resimdeki Görev)

 

 

 

 

 

 

 

İşte Bu görevide General Ratchen‘e verdiğimizde oda bize BARON rütbemizi veriyor.

Geçmiş olsun artık BARON oldunuz !!!

NOT: Bu yazımızı sitenizde paylaştığınızda Alıntı yazısı yerine www.globalgundem.com adresinden Silkroad Baron Görevi adlı yazısından alıntı yapılmıştır.” ibaresi eklenmesi önemle rica olunur.

1 Comment. Leave new

Sweet_boy_1666q
8 Kasım, 2012 04:39

hacım iyi yazmısın da bu gorevlerı nerede yapıyoruz

Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

UYARI:Yorum yaparken Dikkat edilmesi gerekenler;

  • "Silkroad Baron Görevi" konusuna yaptığınız yorumlar Yönetici onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.
  • Globalgundem.com'a yapacağınız bütün yorumlardan yorumun yazarı yani yorumu yapan kişi sorumludur.
  • Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler; T.C Anayasası'na aykırı yazılar ,Bir kuruluş veya kişiye karşı yapılan hakaretli yorumlar, konusu suç teşkil eden yazılar vs. tarzda yazılar yazmak kesinlikle yasaktır. (bu tür yorum yapanların www.globalgundem.com ile alakası yoktur.)
  • "Silkroad Baron Görevi" Konusunda Telif haklarını ihlal eden bir konu içeriyorsa burayı tıklayarak bize bildiriniz.
  • (*) Bu alanların doldurulması zorunludur.
  • Globalgundem.com Tüm Haklarını Saklı tutar.