Online Resim Düzenleme ve Resim Yapma Sitesi

Sponsorlu Bağlantılar

Online Resim Düzenleme ve Resim Yapma Sitesi

Online olarak resim yapabileceğiniz ve resimlerinizi düzenleyebileceğiniz güzel bir site. Sitenin güzelliklerinden birisi de sitenin türkçe olması. Resimlerinizi düzenlerken zorluk çekmeyeceksiniz düşüncesindeyim.

 

Site gerçekten güzel düzenlenmiş. Sitede kullanıma dayalı geçikmeler olmuyor. Yaptığınız işlemin karşılığını anında alıyorsunuz. Çok güzel kullanıma sahip bir site.

Site sizlere Online photoshop imkanı sunuyor.

Siteye ulaşmak için lütfen burayı tıklayınız.

2 Comments. Leave new

teşekkürler

Cevapla

ben bir resim yapcam beyler kızlar :)

Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

UYARI:Yorum yaparken Dikkat edilmesi gerekenler;

  • "Online Resim Düzenleme ve Resim Yapma Sitesi" konusuna yaptığınız yorumlar Yönetici onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.
  • Globalgundem.com'a yapacağınız bütün yorumlardan yorumun yazarı yani yorumu yapan kişi sorumludur.
  • Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler; T.C Anayasası'na aykırı yazılar ,Bir kuruluş veya kişiye karşı yapılan hakaretli yorumlar, konusu suç teşkil eden yazılar vs. tarzda yazılar yazmak kesinlikle yasaktır. (bu tür yorum yapanların www.globalgundem.com ile alakası yoktur.)
  • "Online Resim Düzenleme ve Resim Yapma Sitesi" Konusunda Telif haklarını ihlal eden bir konu içeriyorsa burayı tıklayarak bize bildiriniz.
  • (*) Bu alanların doldurulması zorunludur.
  • Globalgundem.com Tüm Haklarını Saklı tutar.