Legend Online Kırmızı Kader Topu

Sponsorlu Bağlantılar

Legend Online Kırmızı Kader Topu

Facebook’un popüler oyunlarından Legend Online da kader topları var. Kader toplarınızın seviyesi arttıkça karakterinizin gücüde artıyor. Tabi bu toplarında rengine göre güçlüleri var.

Rengine göre güçleri artıyor demiştik. Bunları en alt seviyeden üst seviyeye doğru sıralayacak olursak.

Kötü şans(hiç tutmadan satın) <Yeşil < Mavi < Pembe < Sarı < Kırmızı

kotu-sans-kader-topu

kotu-sans-kader-topu

Kötü şans kader topunu direk satın 

kirmizi-kader-topu

kirmizi-kader-topu

sari-kader-topu

sari-kader-topu

pembe-kader-topu

pembe-kader-topu

Tabi bu topları çıkartmak şansınıza ve oyun içerisindeki paranıza kalıyor. Oyunun son güncellemesinden sonra Kırmızı Kader topları geldi ve bu kader toplarını çıkartmakta Sarı kader toplarını çıkartmaktan daha zor gibi görünüyor ama bir avantajınız var kader toplarını çıkartmak için uğraşırken puanınız birikiyor ve bu puan sayesinde kırmızı kader toplarını kendi karakterinize uygun hangisi ise onunla takas edebilirsiniz.

Bunları çıkartmanın bir sürü taktiğini verenler, kendi taktiğini uygulayanlar vs. var. Bizim size tavsiyemiz oyun içindeki altınınız ne kadar çok varsa o kadar çok kader topları ile oynamanıza olanak sağlıyor. Düz olarak bakarsanız ne kadar çok paranız varsa o kadar çok şanslısınız demek isterdim ama değil. Tamamen şans işi. 

Kader toplarının en iyisi şuanlık kırmızı kader topları bunları çıkarttığınızda bir alt kademesindeki kader topunu kırmızı kader topu ile birleştirmeniz en doğrusu oluyor. Örnek verecek olursak ;

Sarı renkte Saldırı artıran topunuz var ve siz kader topları ile uğraşırken birden Kırmızı renkte Saldırı topunu yakaladınız.  Daha önceden kullandığınız sarı saldırı kader topunu bu yeni çıkarttığınız kırmızı saldırı topunun üzerine getirip bırakıyorsunuz ve sarı toptaki bütün exp kırmızı kader topuna geçiyor.”

Genel olarak kader topu çıkartma taktiği de kötü şans kader topu çıktığında direk satın ve kader toplarına bakam ya devam edin. Yeşil çıkan kader toplarını satın. Mavi ve üzeri çıkan topları ise en değerli kader topu hangisi ise birleştirin bu bir nevi daha az altın harcayarak daha çok kader topları ile oynamanızı sağlayacaktır. Sürekli bu şekilde devam ederseniz şansınızda varsa mutlaka en değerli toplara ulaşabileceksiniz.

Related Posts

No comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

UYARI:Yorum yaparken Dikkat edilmesi gerekenler;

  • "Legend Online Kırmızı Kader Topu" konusuna yaptığınız yorumlar Yönetici onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.
  • Globalgundem.com'a yapacağınız bütün yorumlardan yorumun yazarı yani yorumu yapan kişi sorumludur.
  • Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler; T.C Anayasası'na aykırı yazılar ,Bir kuruluş veya kişiye karşı yapılan hakaretli yorumlar, konusu suç teşkil eden yazılar vs. tarzda yazılar yazmak kesinlikle yasaktır. (bu tür yorum yapanların www.globalgundem.com ile alakası yoktur.)
  • "Legend Online Kırmızı Kader Topu" Konusunda Telif haklarını ihlal eden bir konu içeriyorsa burayı tıklayarak bize bildiriniz.
  • (*) Bu alanların doldurulması zorunludur.
  • Globalgundem.com Tüm Haklarını Saklı tutar.