İstanbul Kongre Merkezi Harbiye Salonu

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul Kongre Merkezi Harbiye Salonu

İstanbul Kongre Merkezi Harbiye Salonu’na nasıl gidilir ? İstanbul Kongre Merkezi Harbiye Salonunun otoparkı var mı ? İstanbul Kongre Merkezi Harbiye Salonu yol tarifi ve İstanbul Kongre Merkezi Harbiye Salonu hakkında kısa bilgiye yazımızın devamından ulaşabilirsiniz. İstanbul Kongre Merkezi Harbiye Salonu hakkında kısa bilgi verelim.

1996 yılından bu yana Türkiye’nin ilk kongre merkezi olarak turizm sektörüne hizmet veren İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı, 2000 kişilik “Anadolu Auditorium” ve 2000 senesinde hizmete giren, aynı zamanda “İstanbul’un En Büyük Balo Salonu” ünvanına da sahip Rumeli Fuar ve Sergi Salonu ile birlikte, toplam 25 salonunda çok amaçlı toplantı ve organizasyonlara ev sahipliği yapmaktadır.

5 yıldızlı yiyecek ve içecek hizmeti veren Borsa Restaurant ise, 5000 kişiye kadar olan organizasyonlarda damaklarda unutulmaz tat bırakan Türk Mutfağı’ndan seçme menüleri ve kusursuz servisi ile organizasyonlarda başarıyı tamamlayıcı unsurdur. İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nın genç, dinamik ve profesyonel kadrosu mükemmeli yakalamak ve özellikle “kongre turizmi”nin ülkemizde hak ettiği yere gelebilmesi adına profesyonel ekip ruhuyla ve titizlikle çalışmaktadır. Modern teknik ekipmanları ve eğtimli personeli ile Türkiye’de olduğu kadar yurtdışında da ülkemizi temsil edip, istenilen ve hayal edilen muhteşem organizasyonlara imza atmaktadır.

İstanbul Kongre Merkezi Harbiye Salonu Oturma Planı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İstanbul Kongre Merkezi Harbiye Salonu ulaşım nasıl ? Mekana nasıl gidebilirim ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İstanbul Kongre Merkezi Harbiye’de Kongre Vadisi olarak tanımlanan, kuzeyde Lütfi Kırdar Kongre Merkezi ve Rumeli Salonu, güneyde Hilton Convention Center ve Gümüş Caddesi, batıda Harbiye Orduevi ve Askeri Müze, doğuda Açıkhava Tiyatrosu ve Taşkışla Caddesi ile çevrili bölgede yer alır. Binaya yaklaşım özel araç ile Taşkışla Caddesi üzerinde tünel içinden, yaya olarak ise Gümüş Caddesi üzerindeki meydandan sağlanmaktadır. Mekan, Taksim-Şişli hattı üzerindeki Harbiye Otobüs durağından 5 dakika, Taksim Metro İstasyonu’ndan 15 dakikalık yürüme mesafesindedir. Cumhuriyet Caddesi üzerinden İstanbul Radyosu’nu geçtikten sonra sağdan Gümüş Caddesi’ne dönülerek ulaşılabilir.

İstanbul Kongre Merkezi Harbiye Salonu Adresi ise ;

Gümüş Cad. No:4, 34367 HARBİYE / İstanbul

İstanbul Kongre Merkezi Harbiye Salonu Otopark imkanı var mı ?

Binanın alt katında 800 araçlık otopark mevcuttur. Otopark girişi Taşkışla Caddesi üzerinde bulunan Taşkışla Tünelinden sağlanmaktadır. Ayrıca Hilton Oteli’ne ait olan 500 araçlık kapalı otoparktan, Hilton Convention Center’in arkasında bulunan 150 araçlık açık otoparktan faydalanabilirsiniz. Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nun altında da özel otopark bulunmaktadır.

No comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

UYARI:Yorum yaparken Dikkat edilmesi gerekenler;

  • "İstanbul Kongre Merkezi Harbiye Salonu" konusuna yaptığınız yorumlar Yönetici onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.
  • Globalgundem.com'a yapacağınız bütün yorumlardan yorumun yazarı yani yorumu yapan kişi sorumludur.
  • Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler; T.C Anayasası'na aykırı yazılar ,Bir kuruluş veya kişiye karşı yapılan hakaretli yorumlar, konusu suç teşkil eden yazılar vs. tarzda yazılar yazmak kesinlikle yasaktır. (bu tür yorum yapanların www.globalgundem.com ile alakası yoktur.)
  • "İstanbul Kongre Merkezi Harbiye Salonu" Konusunda Telif haklarını ihlal eden bir konu içeriyorsa burayı tıklayarak bize bildiriniz.
  • (*) Bu alanların doldurulması zorunludur.
  • Globalgundem.com Tüm Haklarını Saklı tutar.